Jak pracujemy!

Jak pracujemy!

Nadrzędnym zadaniem Pracowni Wnętrza w Dobrym Guście jest przygotowanie projektu wystroju mieszkania czy domu, w którym Właściciele będą się doskonale czuli zarówno pod względem estetycznym jak i funkcjonalnym.

Rozpoczynając projekt, poświęcamy najwięcej czasu na poznanie oczekiwań i preferencji Klientów. Każdy ma określoną wizję swojej przyszłej nieruchomości. Naszym zadaniem jest wprowadzenie tej wizji w życie.

Na wstępnym etapie prac identyfikujemy przede wszystkim potrzeby wszystkich mieszkańców nieruchomości. Wspólnie z nimi przygotowujemy mapę inspiracji oraz obligatoryjne elementy przyszłego wystroju. Identyfikujemy również obszary niepożądane. Mając taką wiedzę przystępujemy do prac projektowych.

Efektem naszej pracy są moodboardy, rzuty 2D oraz wizualizacje 3D. Przygotowujemy również próbki proponowanych materiałów, aby nasi Klienci już na etapie planowania dysponowali pełna wiedzą na temat projektu.

Z doświadczenia wiemy, że końcowy projekt, zanim zostanie wdrożony do realizacji bywa wielokrotnie modyfikowany. Mając tego świadomość jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów, a wprowadzenie niezbędnych zmian czy modyfikacji w projektach nie stanowi problemu.

Masz pytania?

Chcesz poznać szczegóły?

Zadzwoń 607 26 26 89