Meble

MEBLE

Wnętrza w Dobrym Guście to również niestandardowe meble.
Projektując wnętrza bardzo chętnie sięgamy po nietuzinkowe meble, które doskonale podnoszą status projektowanego wnętrza. Zależy nam, aby wnętrza poddane metamorfozie wyróżniały się również za sprawą nieoczywistych mebli.

Dlatego rekomendujemy i wykonujemy:

  • meble tapicerowane wykonywane na indywidualne zamówienia (łóżka, meble modułowe, krzesła, fotele, inne),
  • indywidualnie projektowane małe meble (stoliki nocne, ławy, konsole, komody) do wykonania których sięgamy po szkło, polerowaną stal, lustra czy akryl,
  • meble łazienkowe,
  • renowację mebli.

W naszych projektach chętnie sięgamy po wiekowe meble, które przechodzą gruntowną renowację. Nadajemy im nowoczesny charakter, dopasowując je do potrzeb projektu. Zmieniamy ich kolor, tapicerujemy nowoczesnymi materiałami, doceniamy ich ponadczasową funkcjonalność. Hołdujemy zasadzie, że nic tak nie odświeża wnętrza jak drobna doza eklektyzmu.
Nie boimy się odważnych zestawień – dlatego w naszych projektach często spotkać można meble które dzieli kilkaset lat, a które doskonale funkcjonują w przemyślanym wnętrzu. Kto powiedział, że fotel Barcelona projektu Ludwiga Mies van Rohe’a nie może stać obok komody z przełomu XVII i XVIII wieku.