O Nas

O Nas

Wnętrza w Dobrym Guście to wielka pasja do wnętrz oraz ich metamorfoz.
Oferując nasze usługi podejmujemy się pełnego spektrum zadań, których nadrzędnym celem jest stworzenie ponadczasowego wnętrza w pięknym, nietuzinkowym charakterze.

Pracując dla naszych Klienów, proponujemy tylko takie rozwiązania, których charakter zagwarantuje efekt w postaci wnętrza, z którego będą dumni teraz jak i za kilka lat.

Nasze prace nawiązują charakterem do wysmakowanych, dopracowanych w każdym calu, doskonale zrównoważonych projektów domów i loftów amerykańskich twórców. Cenimy skandynawski minimalizm, a w szczególności jego duński, ascetyczny pierwiastek.

To co nas wyróżnia to zamiłowanie do sztuki. W naszych realizacjach nie może zabraknąć grafik, rzeźb, obrazów, dzięki którym aranżowane przez nas wnętrza zyskują niebanalny, jedyny w swoim rodzaju charakter.

Projektując każde wnętrze staramy się wydobyć jego najważniejsze atuty. Dlatego często sięgamy po niestandardowe rozwiązania i materiały. Sięgamy po akryl czy szkło. Wykorzystujemy kamień oraz polerowaną stal, a wszystko po to aby wnętrza realizowane dla naszych Klientów były czymś więcej niż tylko mieszkaniem czy domem – staramy się aby były świadectwem ich gustu.

Masz pytania?

Chcesz poznać szczegóły?

Zadzwoń 607 26 26 89